نیمکت پارکی فلزی و چوبی | صندلی پارکی و باغی ارزان قیمت

مبلمان شهری فروش مبلمان شهری

انواع و قیمت نیمکت های پارکی

نیمکت پارکی یا محوطه ای جهت زیباسازی فضای شهری و پارکی و همچنین آسایش شهروندان ساخته و استفاده می گردد . صندلی های پارکی آمیخته ای از فلز ، چوب و چوب پلاست هستند که نسبت به متریال استفاده شده در آنها و خدمات صنعتی که بر روی آنها انجام شده است قیمت متفاوتی دارند .
1 .

نیمکت فلزی پارکی

این نیمکت ها از جنس فلزی و با مقاطع پروفیلی ساخته شده و زحمت و زمان کمتری برای سازنده نیمکت دربر دارد . قیمت این مدل نیمکت ها ارزان و مهمولا مدل ساده تری دارند .
2 .

نیمکت CNC پارکی

در این نوع از نیمکت ها پایه های نیمکت از جنس ورق فولادی ضخیم بوده که با برش لیزر یا CNC شکل مورد نظر ایجاد می گردد و نشیمن و پشتی این نیمکت ها میتواند پروفیل فلزی ، چوب یا چوب پلاست باشد .
3 .

نیمکت های چدنی

پایه این نیمکت ها از چدن ریختگری مقاوم بوده که وزن بالایی نیز دارند و نشیمن و پشتی آن همانند مدل های سی ان سی پروفیل فلزی ، چوب پلاست یا چوب می باشد . قیمت این نیمکت ها بیشتر از انواع قبلی بوده و زیبایی بیشتری را دارا هستند .
4 .

نیمکت های بتنی و سنگی

همانطور که از نام پیداست بتن و سنگ نیز می توانند برای ساخت نیمکت بتنی و سنگی مورد استفاده قرار گرفته و مدل های جذابی خلق نمایند . قیمت نیمکت های بتنی متوسط و قیمت نیمک های سنگی بالا و ظاهر آن شکیل تر است . ترکیب چوب و فلز با در این نیمکت ها نیز به چشم می خورد .